NIMIEROVO FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co to je za fórum aneb něco z historie

Goto down

Co to je za fórum aneb něco z historie Empty Co to je za fórum aneb něco z historie

Příspěvek  Nimier Sat Dec 03, 2011 3:06 pm

Ahoj,

tohle fórum vzniklo v pondělí 14. prosince 2009 v 10.42 hod. původně jako fórum gildy, která hrála na Mystiqu a založil jsem ji a vedl s kamarádem. Hráli jsme na Realmu Patriot a po sloučení TBC relmů na realmu Insomnia. Kvůli nedostatku času lidí ve vedení gildy se gilda samozřejmě rozpadla a tudíž fórum přestalo být užitečné. Zrušil jsem všechny účty a fórum oficiálně uzavřel.
Nastala další "životní" fáze fórka. Stalo se tady z toho moje úložiště informací. V tu dobu výhradně informací o WoW-TBC. Něco jsem osobně sepsal, něco stáhl z netu a případně upravil, aby informace seděli na podmínky Mystiqu. Informace se kupily a přibývali a vzhledem k tomu, že tu bylo poměrně dost velice užitečných informaci, pozval jsme sem pár kamarádů, kteří se mnou hráli, abych se s nimi o ty informace podělil. Tak to bylo dlouhou dobu a informace se začali rozrůstat a vzhledem k tomu, že jsem přestával hrát WoW a začínal hrát více a více i jiné hry přibývali i informace o dalších hrách. Tím se dostávám k třetí "životní" fázi fóra.
Fórum prodělalo spousty proměn. Měl jsem prostě vždy jednou za čas chuť a potřebu celé fórum od základu předělat vylepšit atd. Až se dostalo do podoby ve které je v současné době. Fórum je soukromé a slouží partě kamarádů, kteří tu mají přístup k nashromážděným informacím (kterých je habaděj) WoWkem počínaje, přes Starcraft 2, C&C:Red alert 3, Hidden & Dangerous 2 nebo třeba League of Legends a spousty dalšího. Krom toho se stalo už zvykem pořádat hromadné akce v red alertu, Hiddenovi nebo v LoLku. Máme vlastní TS server, Hidden server, chat linku, shoutbox a samozřejmě vlastní HaMaChi místnosti atd.

Jelikož se tu registruje hodně lidí, rozhodl jsem se, vytvořit speciální skupinu, která umožní i cizím lidem nahlédnout alespoň do zlomku toho co tu je.


UPOZORNĚNÍ: U starých článků u kterých nejsem autorem já není uveden původní autor, jelikož jsem to v dobách kdy vše sloužilo jen pro mé potřeby nepovažoval za potřebné. Proto to prosím omluvte a případně se ozvěte, že to je váš článek...
Nimier
Nimier
ADMIN & GuM of Live to Win
ADMIN & GuM of Live to Win

Založen : 14. 12. 09
Pohlaví : Male
Příspěvky : 710

https://nimierovo.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru